O nas

Pięciu amigos, którzy preferują sake z buta – Przedwieczna Przypowiednia o Strefie

Strefa Zagrożenia Hałasem - skład

Kawał rytmicznego rocka zakorzenionego w punku. To właśnie mieli okazję usłyszeć przechodnie, którzy w 2013 znaleźli się w okolicy czempińskiego baru Ratuszowa gdzie czwórka znajomych postanowiła muzycznie zamanifestować swój bunt. Tak rodziła się Strefa Zagrożenia Hałasem, która już wkrótce zaczęła gromadzić pod czempińską sceną wielbicieli cięższego grania. Z czasem grupa w rock’n’rollowym stylu odwiedziła wielkopolskie miasta, festiwale oraz imprezy charytatywne. Na wspólnych scenach spotykaliśmy się z czołówką polskiej muzyki podczas koncertów z grupą Ogień, Proletaryat, Blade Loki, Farben Lehre czy Kazik Na Żywo.
O życiu to jest, po prostu – powiedział kiedyś wokalista Krzysztof ‚Klops’ Kubasik zaciągając się papierosem w ciemnym zakątku baru. Nie można lepiej zdefiniować treści utworów Stefy, która bez zbędnego owijania w bawełnę mówi jak jest.
Strefa nigdy się nie poddaje i stale pracuje nad nowym materiałem, którym chętnie podzieli się z każdym kto odwiedzi nas w sieci a najlepiej na koncercie. Rock on! ✌

Produkcją hałasu zajmują się:

  • Krzysztof Klops Kubasik – krzyczy, pije piwo i macha rękoma
  • Rafał Prokop – szarpidrut basowy
  • Jan Idczak – szarpidrut elektryczny
  • Waldemar Konieczka – szarpidrut elektryczny
  • Jacek Kijewski – obsługa garnków


Strefa podczas koncertu festiwalowego „Hołd dla rocka”

Pierwszy skład zespołu
Pierwszy skład zespołu


Strefa przed koncertem z Kazin na Żywo

Pierwsze koncerty
Pierwsze koncerty – Czempiń

Scroll Up