O zespole


Strefa Zagrożenia Hałasem - skład zespołu

Czterech amigos, którzy preferują sake z buta. – Przedwieczna Przypowiednia o Strefie

Kawał rytmicznego rocka zakorzenionego w punku. To właśnie mieli okazję usłyszeć przechodnie, którzy w 2013 znaleźli się w okolicy czempińskiego baru Ratuszowa gdzie czwórka znajomych postanowiła muzycznie zamanifestować swój bunt. Tak rodziła się Strefa Zagrożenia Hałasem, która już wkróce zaczęła gromadzić pod czempińską sceną wielbicieli cięższego grania. Z czasem grupa w rock n’ rollowym stylu odwiedziła liczne wielkopolskie miasta, festiwale oraz imprezy charytatywne. Na wspólnych scenach spotykali się z czołówką polskiej muzyki podczas koncertów z grupą Ogień, Proletaryat, Blade Loki, Farben Lehre czy Kazik Na Żywo.
„O życiu to jest, po prostu” – powiedział kiedyś wokalista Krzysztof ‚Klops’ Kubasik zaciągając się papierosem w ciemnym zakątku baru. Nie można lepiej zdefiniować treści utworów Stefy, która bez zbędnego owijania w bawełnę mówi jak jest.
Strefa nigdy się nie poddaje i stale pracuje nad nowym materiałem, którym chętnie podzieli się z każdym kto odwiedzi ich w internecie na www.strefazh.pl.

Produkcją hałasu zajmują się:

  • Krzysztof ‚Klops’ Kubasik – krzyczy, pije piwo i macha rękoma
  • Rafał Prokop – szarpidrut basowy
  • Jahu Idczak – szarpidrut elektryczny
  • Waldemar Konieczka – szarpidrut elektryczny
  • Jacek Kijewski – obsługa garnków


Strefa Zagrożenia Hałasem - koncert

Strefa podczas koncertu festiwalowego „Hołd dla rocka”


Pierwszy koncert urodzinowy Strefy / Stefa i KNŻ / Pierwszy skład Strefy

Materiały prasowe:

      Informacje o zespole
      Rider techniczny

      Logo:

      Baner: